Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MMSE2 (Mini-Mental State Examination, 2nd Edition)
- Număr anunț
- DA22108002
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.504,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.504,88 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:10
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.504,88 RON
din 1.504,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro