Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teaca cu 4-6 mm termocontractibil
- Număr anunț
- DA22114079
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31650000-7 · Accesorii izolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 594 RON
- Valoare atribuită
- 594 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 11:33
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
594 RON
din 594 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro