Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de analiza de risc la securitatea fizica
- Număr anunț
- DA22102779
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Municipala Gheorgheni (CUI 15980999)
- Furnizor / câștigător
- PROTECT BALKANS S.R.L. (CUI 15080407)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 15:14
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro