Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA EUROSTIL 7509 SIMPLA 2X9 TR

Număr anunț
DA22117746
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VODA" PLEASA (CUI 29001454)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,90 RON
Valoare atribuită
247,90 RON
Data publicării
18.12.2018 13:01
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,90 RON

din 247,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.