Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO ISU IALOMITA

Număr anunț
DA22115402
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667,43 RON
Valoare atribuită
1.667,43 RON
Data publicării
18.12.2018 12:03
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667,43 RON

din 1.667,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.