Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie mufe, adaptor, teu, cot, reductie electrofuziune

Număr anunț
DA22111611
Autoritate contractantă
Comuna Bogdanesti (Primaria Comunei Bogdanesti) (CUI 4326817)
Furnizor / câștigător
TEHNO WORLD SRL (CUI RO15231305)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,90 RON
Valoare atribuită
621,90 RON
Data publicării
18.12.2018 10:38
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,90 RON

din 621,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.