Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica si functionala pentru sistemul Oracle Financiar
- Număr anunț
- DA22104359
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI RO5175054)
- Cod CPV
- 72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.600 RON
- Valoare atribuită
- 111.600 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 16:00
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 16:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
111.600 RON
din 111.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro