Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cantar de persoane LAICA PS5009W, electronic, 180kg
- Număr anunț
- DA22086640
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42923200-4 · Cantare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,50 RON
- Valoare finală
- 136,50 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 06:47
- Data finalizării
- 18.12.2018 17:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.