Ofertă acceptată Cumpărare directă

J. MICHAEL BV-100 4/4 ARCUS VIOARA

Număr anunț
DA22108853
Autoritate contractantă
SCOALA POPULARA DE ARTA ”LIVIU BORLAN” BAIA MARE (CUI 3627820)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,78 RON
Valoare atribuită
132,78 RON
Data publicării
18.12.2018 09:33
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,78 RON

din 132,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.