Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALARE SISTEM DE TELEVIZIUNE CU CIRCUIT INCHIS SI INSTALARE SISTEM DE ALARMA ANTIEFRACTIE
- Număr anunț
- DA22112931
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Somes Odorhei (CUI 21718640)
- Furnizor / câștigător
- DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
- Cod CPV
- 32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.328 RON
- Valoare atribuită
- 26.328 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 11:06
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.328 RON
din 26.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro