Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil tip smartphone + Reportofon digital memorie 4 GB cu accesoriu microfon separat

Număr anunț
DA22113159
Autoritate contractantă
Judetul Neamt (CUI 2612839)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32344110-0 · Sistem de inregistrare vocala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,46 RON
Valoare atribuită
1.554,46 RON
Data publicării
18.12.2018 11:12
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554,46 RON

din 1.554,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.