Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ecran de proiectie manual Acer M87-S01MW, 70"
- Număr anunț
- DA22109303
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 Piatra Neamt (CUI 17466804)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 32351200-0 · Ecrane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,08 RON
- Valoare atribuită
- 210,08 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:45
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,08 RON
din 210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro