Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1 buc.monitor LED 21,5", 1 buc.memorie RAM ddr4, 1 buc.HDD SATA 6GB/S 1 TB 7200RPM 64 MB, 1 buc.tast
- Număr anunț
- DA22110638
- Autoritate contractantă
- ATENEUL POPULAR "MR.GH.PASTIA" FOCSANI (CUI 4410569)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.121,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.121,83 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 10:18
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.121,83 RON
din 1.121,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro