Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REBIF 44 micrograme (INTERFERONUM BETA 1a)
- Număr anunț
- DA22118014
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.776,48 RON
- Valoare atribuită
- 13.776,48 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:07
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.776,48 RON
din 13.776,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro