Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flagyl 250mg x 20cpr

Număr anunț
DA22116007
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33642000-2 · Preparate hormonale sistemice, cu exceptia hormonilor sexuali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341,60 RON
Valoare atribuită
1.341,60 RON
Data publicării
18.12.2018 12:18
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.341,60 RON

din 1.341,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.