Ofertă acceptată Cumpărare directă

PENICILINA 1 MIL

Număr anunț
DA22100521
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
FARMALIV SRL (CUI RO7375644)
Cod CPV
33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.274 RON
Valoare atribuită
2.274 RON
Data publicării
17.12.2018 14:21
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.274 RON

din 2.274 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.