Ofertă acceptată Cumpărare directă

Omeprazol AUROBINDO 20 mg. x 28 cps(OMEPRAZOLUM)/OMEZ

Număr anunț
DA22098538
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA SADOVA (CUI 16080456)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343,50 RON
Valoare atribuită
343,50 RON
Data publicării
17.12.2018 13:36
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,50 RON

din 343,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.