Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun solid antibacterian 100 gr IGIENOL

Număr anunț
DA22107083
Autoritate contractantă
R 361684 Banca Nationala a Romaniei
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
33741100-7 · Produse de curatare a mainilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,10 RON
Valoare atribuită
899,10 RON
Data publicării
18.12.2018 08:40
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,10 RON

din 899,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.