Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EINHELL TH-VC 1930SA ASPI,
- Număr anunț
- DA22113683
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA 'VICTOR JINGA (CUI 29034150)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,45 RON
- Valoare atribuită
- 305,45 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 11:24
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
305,45 RON
din 305,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro