Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPI ILUMINAT STRADAL CU LED 30w

Număr anunț
DA22103547
Autoritate contractantă
COMUNA SADOVA (CONSILIUL LOCAL SADOVA) (CUI 4553437)
Furnizor / câștigător
IONITA V. ION PFA (CUI 37738156)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.600 RON
Valoare atribuită
41.600 RON
Data publicării
17.12.2018 15:34
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.600 RON

din 41.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.