Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare validatoare carduri

Număr anunț
DA22071857
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
KAPSCH CARRIERCOM ROMANIA SRL (CUI RO13083490)
Cod CPV
34927000-1 · Aparate de taxare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.500 RON
Valoare finală
37.500 RON
Data publicării
14.12.2018 09:25
Data finalizării
18.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.