Ofertă acceptată Cumpărare directă

ERMAK 25 - Dispozitiv portabil (rucsac) de stropit pentru stingerea incendiilor

Număr anunț
DA22107423
Autoritate contractantă
COMUNA CACICA (CUI 4441174)
Furnizor / câștigător
BITERA SOLUTIONS SRL (CUI RO30514267)
Cod CPV
35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.256 RON
Valoare atribuită
1.256 RON
Data publicării
18.12.2018 08:51
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.256 RON

din 1.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.