Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport (baza steag)

Număr anunț
DA22096192
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
PUBLICITAR COM S.R.L. (CUI RO17168883)
Cod CPV
35821100-6 · Stalp de steag (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
17.12.2018 12:40
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.