Ofertă acceptată
Cumpărare directă
L-C3- Sistem beachflag vela steag dim. 75 x 356 cm- catarg fibra de sticla ,steag,talpa metalica in
- Număr anunț
- DA22087011
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS MEDIA PRODUCŢIE S.R.L. (CUI RO31264681)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.012 RON
- Valoare atribuită
- 1.012 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 08:22
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.012 RON
din 1.012 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro