Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sisteme de supraveghere
- Număr anunț
- DA22085523
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
- Furnizor / câștigător
- PROPARADOX SRL (CUI RO16797788)
- Cod CPV
- 35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582 RON
- Valoare atribuită
- 1.582 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 20:10
- Termen limită
- 20.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.582 RON
din 1.582 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro