Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENTE SPORTIVE
- Număr anunț
- DA22119388
- Autoritate contractantă
- C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
- Furnizor / câștigător
- TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
- Cod CPV
- 37452900-0 · Mingi de volei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.079,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.079,83 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:42
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.079,83 RON
din 1.079,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro