Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica 2 straturi alb 19 cm x 150 m 12 role/bax Mini Jumbo
- Număr anunț
- DA22114152
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARAD (CUI 3519810)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416 RON
- Valoare atribuită
- 416 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 11:35
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
416 RON
din 416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro