Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR

Număr anunț
DA22102704
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIAL COMUNA SACALAZ (CUI 29144357)
Furnizor / câștigător
DMI IT SYSTEMS S.R.L. (CUI RO22405480)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.504,20 RON
Valoare atribuită
10.504,20 RON
Data publicării
17.12.2018 15:13
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.504,20 RON

din 10.504,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.