Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic, Kring Bokai, Piele ecologica, Negru [642622800362

Număr anunț
DA22104893
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.714,10 RON
Valoare atribuită
4.714,10 RON
Data publicării
17.12.2018 16:28
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.714,10 RON

din 4.714,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.