Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN FELICIA C13

Număr anunț
DA22104456
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 4718918)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.508,84 RON
Valoare atribuită
2.508,84 RON
Data publicării
17.12.2018 16:04
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.508,84 RON

din 2.508,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.