Ofertă refuzată Cumpărare directă

CUIER CU 10 AGATATORI SI REPARATIE BANCUTA

Număr anunț
DA22085077
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Catane (CUI 16414866)
Furnizor / câștigător
UNDO DESIGN S.R.L. (CUI RO37789699)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.596,64 RON
Valoare finală
3.596,64 RON
Data publicării
14.12.2018 16:50
Data finalizării
18.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.