Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TABLA

Număr anunț
DA22111659
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.187,50 RON
Valoare atribuită
8.187,50 RON
Data publicării
18.12.2018 10:39
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.187,50 RON

din 8.187,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.