Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla magnetica MAGNETOPLAN, 120x180 cm

Număr anunț
DA22103886
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX ,,EPISCOP ROMAN CIOROGARIU,, (CUI 22622667)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999,46 RON
Valoare atribuită
999,46 RON
Data publicării
17.12.2018 15:44
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,46 RON

din 999,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.