Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sfoara bumbac 90 gr.
- Număr anunț
- DA22102848
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
- Cod CPV
- 39541100-7 · Sfori, franghii si funii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446,60 RON
- Valoare atribuită
- 446,60 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 15:16
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
446,60 RON
din 446,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro