Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 23,0% sub estimat

ARTIC AD6310+FR DEEE24.37LEI

Număr anunț
DA22110116
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EMIL DRĂGAN ” UNGHENI (CUI 18160365)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.091,60 RON
Valoare atribuită
840,20 RON 23,0% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 10:06
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,20 RON

din 1.091,60 RON estimat 23,0%

Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 251,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.