Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT 2

Număr anunț
DA22109035
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Dragotesti (CUI 15123982)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060 RON
Valoare atribuită
2.060 RON
Data publicării
18.12.2018 09:38
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 20:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.060 RON

din 2.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.