Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de distribuire a corespondentei
- Număr anunț
- DA22056136
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.272,85 RON
- Valoare finală
- 81.272,85 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:39
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.