Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARAMIDA POROTHERM+TRANSPORT

Număr anunț
DA22119974
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111100-2 · Caramizi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.371,49 RON
Valoare atribuită
7.371,49 RON
Data publicării
18.12.2018 13:55
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.371,49 RON

din 7.371,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.