Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINET BIANCHI DIN ALAMA CU SFERA, FLUTURE, RACORD OLANDEZ SI GARNITURA, PT APA, FE-FI 1/2"
- Număr anunț
- DA22112896
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,11 RON
- Valoare atribuită
- 23,11 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 11:06
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23,11 RON
din 23,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro