Ofertă acceptată Cumpărare directă

SIFON PARDOSEALA 150X150 IES. VERT. D50

Număr anunț
DA22110710
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,68 RON
Valoare atribuită
43,68 RON
Data publicării
18.12.2018 10:19
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,68 RON

din 43,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.