Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat
BATERIE NICO PT SPALATOR, 3.8L/MIN, CROM
- Număr anunț
- DA22110655
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.174,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.159,60 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.12.2018 10:18
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.159,60 RON
din 1.174,80 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 15,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.