Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru reparatii curente de resort API

Număr anunț
DA22105843
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA (CUI 4321666)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
891,15 RON
Valoare atribuită
891,15 RON
Data publicării
17.12.2018 19:03
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

891,15 RON

din 891,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.