Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul evaluarii pentru realizarea unui studiu de impact

Număr anunț
DA22117015
Autoritate contractantă
ASOCIATIA "CENTRUL DE INFORMARE SI DOCUMENTARE PENTRU INTEGRARE EUROPEANA SI DEZVOLTARE DURABILA" BRAILA (CUI 18049511)
Furnizor / câștigător
PLURICONSULT SRL (CUI RO15133153)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.864,70 RON
Valoare atribuită
3.864,70 RON
Data publicării
18.12.2018 12:43
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.864,70 RON

din 3.864,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.