Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare criblura 16-31,5 mm, balast si nisip

Număr anunț
DA22116849
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Furnizor / câștigător
VOLCAR PREST G.C.I. SRL (CUI 16156813)
Cod CPV
14212430-3 · Criblura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.104 RON
Valoare atribuită
19.104 RON
Data publicării
18.12.2018 12:39
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.104 RON

din 19.104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.