Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de vopsire panouri metalice conform oferta

Număr anunț
DA22098394
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
Furnizor / câștigător
Adisson It Services (CUI ro25933072)
Cod CPV
45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415.000 RON
Valoare atribuită
415.000 RON
Data publicării
17.12.2018 13:33
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415.000 RON

din 415.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.