Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse auto pt. sediu

Număr anunț
DA22120095
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,82 RON
Valoare atribuită
58,82 RON
Data publicării
18.12.2018 13:57
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,82 RON

din 58,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.