Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE 1812 LAMPA LED STRADALA 230V IP66 6000K ;PACHET ELECTRICE 1812-2

Număr anunț
DA22116926
Autoritate contractantă
Comuna Galbinasi (CUI 3724440)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.001,46 RON
Valoare atribuită
4.001,46 RON
Data publicării
18.12.2018 12:41
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.001,46 RON

din 4.001,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.