Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse și echipamente pentru Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență Zănești

Număr anunț
DA22116051
Autoritate contractantă
Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.103,72 RON
Valoare atribuită
4.103,72 RON
Data publicării
18.12.2018 12:19
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.103,72 RON

din 4.103,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.