Ofertă refuzată Cumpărare directă

5363 5100-FARBSPRITZP.MICRO SRI.PRO LITE

Număr anunț
DA22089270
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare finală
3.450 RON
Data publicării
17.12.2018 09:47
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.