Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 40 bucati Tag proximitate

Număr anunț
DA22100082
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" BOTOSANI (CUI 29050562)
Furnizor / câștigător
VIDEOLED SMART SECURITY SRL (CUI RO13875792)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,30 RON
Valoare atribuită
235,30 RON
Data publicării
17.12.2018 14:11
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,30 RON

din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.